Děti milují animované filmy i na svých batozích

12. dubna v 16:58

Mnoho rodičů má problém, že nemůžou dostat své ratolesti do školy. Vše začíná už v předškolním věku, kdy mnohdy děti nechtějí opustit své kamarády ze školky. Navíc spánek po vydatném obědě chybí doposud i ve velké míře nám ostatním. Bohužel se však děti musí vypořádat s tím, že rostou, a musí odejít do školy, i když se jim zrovna dvakrát nechce.

Mnohdy je tam ale dostat je velký problém, a tak se tedy rodiče snaží přijít na nejrůznější věci, díky kterým by je mohli do školy dostat. Nakonec však najdou řešení. Děti totiž milují pohádky!

Motivy pohádkových postav jsou všude k mání

Jelikož se dětský svět orientuje pouze na svět pohádek, není se čemu divit, když jsou děti naprosto nadšené tehdy, kdy dostanou dárkem jakoukoli věc s jejich oblíbenou postavičkou. Mnohdy žadoní i o svůj pokoj, který by byl přesně podle jejich pohádkových představ. Kluci milují dinosaury, a tak slibují, že budou hodní, pokud jim pořídíme povlečení i samolepky na zeď přesně s tímto motivem. Někteří milují jednooké žluté mimoně, kteří se stali populární opravdu rychlostí blesku. Člověku stojí rozum nad tím, co vše se dá vymyslet a co vše si děti mohou zamilovat. U dívek jednoznačně vedou princezny, a to především z takových pohádek, které pochází z dílen Walta Disneye. Díky tomu, že se nacházíme ve světě, kdy animované postavičky jsou tak dokonale provedené, se děti dostanou takřka mrknutím oka ve svých představách až přímo k nim. Pokud jim jejich oblíbené postavičky koupíte i na batohu, budou se chtít se svým batohem všude ukazovat a dostat je do školy – to už bude doslova hračka., Co tedy zamyslet se nad tím, že možná by taková koupě batohu s motivem pohádky nebyla tak špatná?

Je ale důležité mít na paměti, že nejde o batohy pouze do školy. Pokud milujete výlety s dětmi, existují i dětské batůžky, které jsou taktéž s podobnými motivy. Vyrazte tedy s nimi na velkou turistikou pouť třeba za zvířátky a vybavte je batohem s občerstvením, aby se cítili jako vy.