Outdoor batohy

31. května v 23:14

Patříte-li mezi milovníky kol, hor, výletů na vodu či do lesa, zajisté víte, že každý nadšenec do těchto aktivit musí být správně vybaven. Jednou z prvních a nejdůležitějších věcí, které by si každý milovník pohybu měl pořídit je správný batoh. Takovéto batohy se v několika podstatných aspektech velmi liší od klasických batohů.

Jsou totiž přizpůsobeny každému počasí, které dokáže mnohdy pokazit každý výlet. Outdoorové batohy jsou také odolné vůči poškození obsahu, a to už vodou či samotným nošením batohu. Tyto batohy patří k výbavě, u které by se nemělo přehlížet pečlivé zhotovení a kvalitu každého detailu.

Jednou z nejoblíbenějších značek je například Spokey. Tuto značku si oblíbili mnozí nadšenci do extrémních sportů a fakt, že je tato značka na trhu již delší dobu sám mluví za to, že nabízí pouze kvalitní sortiment. Tyto batohy jsou nabízeny v různých velikostech. Podle výběru destinace, do které se chystáte, si můžete vybrat batoh o objemu 50l nebo dokonce i 70l. Batohy značky Spokey jsou vyrobeny z kvalitních mnohdy voděodolných materiálů a každý detail je dotažen pečlivě s ohledem na každou nehodu, která se Vašemu batohu může přihodit.

Batohy na hory

batoh outdoorBěhem aktivit jako je šplhaní po horách, jízda na kole či dalších pohybových činností tohoto druhu nemá nikdo čas na to, aby se musel starat o opatrné zacházení s doplňky, jako jsou právě batohy. Proto se nebojte koupit si zaručenou kvalitu, kterou sebou přináší právě značka Spokey. Další velmi známá značka zabývající se outdoorovými doplňky je kupříkladu Nordblanc. Toto jméno Vám jistě není cizí. Značka Nordblanc patří mezi špičku žebříčku kvalitních značek vyrábějících outdoorové doplňky. Tyto batohy sice nejsou tak objemné, jako batohy značky Spokey, ale pro nenáročné občasné sportovce jsou přímo ideální. Batohy Nordblanc mají průměrně objem 30l. Kvalitativně se nijak od Spokey neliší. Jsou rovně pečlivě zhotoveny. Pokud se tedy chystáte vyrazit za aktivitou, nebojte se investovat do značek, které Vám samy zaručují spokojenost.